Ergon jistě najdete Kde Ergon najdete?;
pozadí odkaz na Kontakt.html
 
obrázek tlačítko odkaz O nás odkaz Ergon HOME
obrázek tlačítko Aktuality odkaz Aktuality
obrázek tlačítko Nabídka firmám odkaz Firmy.html
obrázek tlačítko Fotogalerie odkaz Fotogalerie.html
obrázek tlačítko Poradna Ergon
obrázek tlačítko Kontakt Ergon odkaz Kontakt Ergon

 Prádelna ERGON

            Ergon - sociální podnik je od roku 2014 členem Klastru sociálních podniků a inovací SINEC, který sdružuje sociální podniky a další aktéry sociální ekonomiky a sociálního podnikání v Moravskoslezském kraji. Prostřednictvím Klastru byla Ergonu poskytnuta Moravskoslezským krajem investiční dotace ve výši 600 000 kč. Účelem poskytnutí dotace je podpora realizace podpořené činnosti. Ergon z této dotace pořídil hygienickou bariérovou pračku. Pračka má bariérovou konstrukci, kdy nepřichází do styku čisté a znečistěné prádlo. Na tzv. čisté straně je využíván vyšší tlak a na tzv. straně znečistěné nižší tlak, což zabraňuje křížové kontaminaci prádla po každém cyklu praní. Velký dveřní otvor umožňuje snadné vkládání a vykládání prádla i pracovníkům se zdravotním postižením nebo zdravotním omezením.

            Tato pračka umožní Ergonu ucházet se o zakázky z nemocnic, domovů pro seniory, mateřských škol a všude tam, kde dochází ke kontaminaci prádla a jeho praní vyžaduje dodržování přísnější hygienické normy. Lze tedy předpokládat zvýšení objemu zakázek a v neposlední řadě přinese zlepšení pracovních podmínek pracovníkům, kteří pračku obsluhují.

Linka na konci dokum

Kontakt: mobil: 734 692 216 , 734 692 217 e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript