Ergon jistě najdete Kde Ergon najdete?;
pozadí odkaz na Kontakt.html
 
obrázek tlačítko odkaz O nás odkaz Ergon HOME
obrázek tlačítko Aktuality odkaz Aktuality
obrázek tlačítko Nabídka firmám
obrázek tlačítko Fotogalerie odkaz Fotogalerie.html
obrázek tlačítko Poradna Ergon odkaz Poradna Ergon
obrázek tlačítko Kontakt Ergon odkaz Kontakt Ergon

Služby pro Vás

1 - Montážní práce

Největším pracovním programem jsou montážní práce, které se realizují v nové montážní hale v Třinci a je zde zaměstnáno 46 osob se zdravotním postižením. Jedná se o jednoduché montážní a kompletační práce, zejména montáž zahradnického nářadí. Zakázky získáváme od firmy Silesmont s.r.o., která je v této oblasti našim strategickým partnerem. V montážní hale  dále probíhá montáž kotvící techniky pro firmu Optimont 2000 s.r.o. V hale je možno využít skladové prostory s potřebnou technologií.


2 - Praní, mandlování, ruční žehlení

Významným a také prosperujícím pracovním programem je praní, žehlení a drobné opravy prádla. Tuto službu nabízíme firmám v regionu. Prádelna je v současné době umístěna v pronajatých prostorách v Horním Žukově a poskytuje pracovní uplatnění 5 osobám se zdravotním postižením.Provádíme praní, mandlování a ruční žehlení prádla, za velice příznivé ceny. Na základě dohody vám špinavé prádlo odvezeme a čisté přivezeme.


3 - Úklidové služby

Zajišťujeme kompletní úklidové práce v kancelářích a správních budovách realizované pro firmy v regionu prostřednictvím tříčlenné mobilní pracovní čety.

Náhradní plnění

Vzhledem ke struktuře naší organizace, která zaměstnává 100% občanů se ZP a TZP, lze nákupem výrobků a služeb splnit povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, vyplývající ze zákona o zaměstnanosti, podmínky tzv. náhradního plnění.

Podrobné informace 
o náhradním plnění najdete zde! Odkaz Informace o náhr. plnění.html Odkaz Informace o náhr. plnění.html odkaz Informace o náhradním plnění shapeimage_9_link_0 shapeimage_9_link_1

Co nabízíme firmám – služby pro Vás

V současné době zaměstnáváme 60 osob se zdravotním znevýhodněním

a po 4 letech samostatné existence se podařilo rozvinout 3 pracovní programy:

Linka na konci dokum

Kontakt: tel: 558 533 453 mobil: 737 760 712 e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript